تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی با احترام به حریم شخصی کاربران، تنها برای خرید محصول، اطلاعاتی را از کاربر دریافت می کند. برای ارسال محصولات از کاربران اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل دریافت می شود تا پردازش و ارسال کالا در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و درصورتی که هرگونه مشکلی بوجود آمد تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی بتواند هویت اصلی خریدار را مشخص کند و پاسخگوی کاربران باشد.

بنابراین ثبت آدرس، ایمیل و … توسط مشتری به منزله تایید و صحت آن ها است و در صورتی که این اطلاعات ناقص ثبت شوند، تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کاربران تماس می گیرد.

همچنین کاربران می توانند برای دریافت کالا از آدرس و شماره تلفن شخص دیگری استفاده نمایند تا تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی سفارش را به آدرس دیگری ارسال نماید.

کلیه فعالیت های وب سایت تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می شود و تمامی اطلاعات کاربران نزد تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی محفوظ می باشد.

تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی به هیچ عنوان اطلاعات کاربران را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار نداده و فقط ممکن است تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی به منظور بهینه سازی وب سایت و تحقیقات بازاریابی با مشتریان خود تماس بگیرد.

تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی ممکن است به منظور رعایت قوانین وب سایت نظرهای ارسالی کاربران را ویرایش کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات سایت استاد شاه بابایی، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده و مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت موارد ذکر شده، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی را از خود سلب می کند.

تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی همانند سایر وب سایت ها تنها از جمع آوری IP و کوکی استفاده می کند. اطلاعات شخصی کاربران نزد سایت تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی محفوظ می باشد و از دادن اطلاعات کاربران به شخص یا سازمان دیگر خودداری می کند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف می باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای تیم تحقیقاتی استاد شاه بابایی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمناً حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق تلفن ۰۴۱۳۳۳۶۷۱۳۷ با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.