قوانین و مقررات همکاری

دوست عزیز، در صورتی که تمایل به همکاری با تیم فروش استاد شاه بابایی دارید، لطفا قوانین و مقررات زیر را مطالعه فرمایید:

 • اگر به تازگی به خانواده بزرگ شاه بابایی پیوسته اید، به ازای هر محصولی که فروش آن را انجام می دهید، ۲۵ درصد از کل مبلغ محصول، به شما تعلق می گیرد.
  ضمنا، درصورتی که فروش شما در هر ماه، بالاتر از ۵ میلیون تومان باشد،۳۰ درصد از کل مبلغ محصول، به شما تعلق خواهد گرفت.
 • لطفا در هنگام فروش، لینک های خود را کنترل نمایید. اگر مشتری، از سوی لینک اختصاصی شما (که نحوه ساختن آن را در زیر آموزش خواهیم داد) از سایت شاه بابایی خرید نکند، مبلغی برایتان تعلق نمی گیرد.
  چراکه خریدار، از فراگیران موسسه محسوب خواهد شد.
 • – نحوه ساختن لینک اختصاصی:
  به «صفحه کاربری» خود مراجعه کنید.

  در لینک «بازاریابی»، وارد «لینک همراهان» شوید.
  «لینک ارجاع پیشفرض» خود را کپی کرده و به خریداران ارسال نمایید.
  قبل از ارسال، از فعال بودن لینک خود اطمینان حاصل فرمایید.
 • همکاران، در هنگام ثبت نام می بایست اطلاعات خود را دقیق وارد فرم نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد. بنابراین درج شماره کارت، شبا، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط همکاران، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تیم تحقیقاتی شاه بابایی، می تواند جهت اطمینان از صحت و قطعیت، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌‏شوند. لازم به ذکر است فروش در سایت شاه بابایی در کل ایام سال اعم از تعطیلات رسمی نیز امکان پذیر می باشد. ولی پاسخگویی از طریق پشتیبانان، فقط در روزهای کاری میسر است.
 • تسویه حساب، در ۲۹-ام هر ماه، توسط موسسه انجام خواهد شد.
  این واریزی، از طریق اطلاعات حساب بانکی که در پروفایل خود وارد می کنید، انجام می شود. بنابراین، دقت لازم را در وارد کردن اطلاعات خود مبذول فرمایید.