تندخوانی

تندخوانی و تقویت حافظه

 

تندخوانی در واقع، مجموعه راه کارهای عملی و فنونی است که سرعت مطالعه را به شکلی چشمگیر افزایش می‌دهد و امکان یادگیری صفحات پرشماری را در زمانی کوتاه فراهم می‌سازد.

تصور عموم بر این است که هرچه آهسته‌ تر و کندتر مطالعه شود، اندوخته ی ذهنی افزایش خواهد یافت، حال آنکه بر پایه ی دیدگاه پژوهشگران خلاف این امر صادق است. به باور آنان در حالی که میزان اندوختهٔ ذهنی مطالعه‌کنندهٔ معمولی تنها ۳۵٪ است، این حالت برای تندخوان حداقل ۵۳٪ خواهد بود. اگر موقع مطالعه مشکل خواب آلودگی دارید حواستان تند تند پرت می شود، اگر مدت زیادی طول می کشد تا مطلبی را به طور کامل جمع بندی کنید، این پک صد درصد به دردتان خواهد خورد!

این پک، به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می شود. همکاران ما در بخش سایت و فروشگاه، برای پاسخگویی به سوالات شما فرهیختگان، همواره در دسترس هستند. با تمرین تکنیک های پک تندخوانی استاد شاه بابایی، می توانید به تمرکز بالایی دست یابید و خیلی آسان تر از آنچه که فکرش را می کنید مطالبی که یاد گرفتید را به خاطر آورده و بازیابی کنید. البته، پشتیبانان ما، تنها به تندخوانی بسنده نخواهند کرد.ما، به آموزش روش ها و تکنیک های بهبود توجه و تقویت حافظه نیز خواهیم پرداخت.

در سایت ما، بخشی برای کتب انگیزشی، علمی، مثبت اندیشی و روانشناسی اختصاص داده شده است. به اتفاق هم، به مطالعه این کتب پرداخته و تحلیل خواهیم کرد تا به سرعت نتیجه بگیریم.

ما ادعا می کنیم که شما می توانید پس از مطالعه پک و انجام دادن تمرینات آن، یک کتاب ۱۰۰ صفحه ای را در یک ساعت خوانده و ۱۰۰ درصد آن را درک نمایید! برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید